Archiwum

2106 km za nami – roadshow Key2Print na półmetku


Wakacyjne roadshow Key2Print poświęcone rozwojowi drukarni internetowych na półmetku – startując z Warszawy odwiedziliśmy Poznań, Gdańsk i Wrocław. W każdym mieście prezentujemy nowy system Key2Print w wersji 2.0 z opcjami kalkulacji druku, kreatorami grafiki oraz elementami zarządzania produkcją. DKS prezentuje premierową maszynę Konica Minolta C1070 Press z podciśnieniowym pobieraniem arkuszy, a Akonda innowacyjną maszynę Fastbind PUREVA – najciekawszą na rynku maszynę pracującą na klej PUR – dzięki któremu można kleić papier do 350 g/m2 , papier foliowany, lakierowany oraz fotograficzny.

Nasze wakacyjne spotkanie z drukarzami cieszy się dużym powodzeniem – podczas prezentacji Key2Print wskazuje konkretne pomysły jak rozwijać biznes on-line. Nie pokazujemy samego narzędzia jakim jest nasz system sprzedaży, ale prezentując elementy e-commerce i marketingu internetowego staramy się przedstawić naszą filozofię nowoczesnej drukarni internetowej. Odwiedzający naszą prezentację wychodzą z super pozytywną energią do działania i głową pełną pomysłów – słysząc takie komentarze jesteśmy szczęśliwi że osiągnęliśmy to na czym najbardziej nam zależało”
– komentuje Dominik Szulim, prezes Key2Print.

W kolejnych tygodniach zapraszamy do Krakowa (7.08), Katowic (21.08) oraz Warszawy (28.08) – więcej informacji biznes.key2print.com


View Comments