Web to Print

Czym właściwie jest Key2Print?


Jeszcze kilka lat temu w Key2Print mówiliśmy, że dostarczamy web to print, ale to się zmieniło.

Obecnie Key2Print to oprogramowanie, które wykracza szeroko poza web to print – wspiera pracę całej drukarni przy wykorzystaniu możliwości sieci Internet.

Key2Print to oprogramowanie webowe (dostępne z poziomu przeglądarki w każdym miejscu na świecie), które systematyzuje, standaryzuje, usprawnia pracę w zakresach takich jak:

  • handel internetowy / e-commerce – to nowy fascynujący obszar, który już funkcjonuje lub może powstać w Twojej firmie;
  • obsługa zleceń od stałych (oraz nowych, poszukujących wykonawcy) klientów poprzez wsparcie działu handlowego w wygodnym składaniu ofert i wygodna realizacja zamówień w obrębie systemu;
  • zarządzanie procesami produkcji, kolejkowania, priorytetyzowania prac;
  • natychmiastowe wyceny dla klientów;
  • wsparcie modelu agencyjnego – moduł resellerski pozwala na pracę z wieloma partnerami jednocześnie – Ty drukujesz, inni sprzedają pod swoją marką;
  • kreatory grafiki przygotowane pod kątem druku materiałów reklamowych jak wizytówki, ulotki czy gadżety;
  • kreatory grafiki dla druku dekoracyjnego – zmień swoją maszynę wielkoformatową w kombajn do produkcji tapet, canvasów czy tekstyliów dla klientów z sieci.

Key2Print pomoże Ci usprawnić dotychczasowe procesy oraz pozwoli na zbudowanie nowych ( ecommerce). Dotychczasowe systemy, które już skutecznie działają (albo te, które będziesz dopiero potrzebował) w Twojej firmie możesz zintegrować przy wykorzystaniu API.

Key2Print to również niestandardowe rozwiązania dla firm takich jak Twoja. Key2Print jest zestawem narzędzi i punktem wyjścia, który rozbudowujemy pod Twoje specyficzne wymagania biznesowe. Wykorzystując podstawowe, zbudowane już elementy możemy zminimalizować koszty budowy i czas realizacji projektu zachowując przy tym wszystkie specyficzne wymagania biznesowe Twojej firmy.

Key2Print to dużo więcej niż samo web to print, zapytaj o demo i dowiedz się więcej.

 


CEO of Key2Print

View Comments