News
News

Nowy kreator Key2Print


Zespół Key2Print udoskonalił kreator, aby korzystanie z niego stało się jeszcze łatwiejsze. Największą nowością jest nowy interfejs, dzięki któremu wszystkie funkcje kreatora są lepiej eksponowane i łatwiej z nich korzystać. Nowy kreator jest już dostępny!

Zobacz jak zmienił się kreator [kliknij tutaj]

Dlaczego kreator uległ zmianie?

Zmiany powstały w celu umożliwienia użytkownikowi końcowemu szybszego stworzenia projektu i ciekawszych opcji edycji. Potrzebny był czytelniejszy layout, gdzie szybciej ładuje się kreator przy równoczesnym ładowaniu potrzebnych zasobów.

Kreator Key2Print

Czym się charakteryzują zmiany?

Zmiana layoutu to podstawowa cecha nowego kreatora, w celu lepszego wykorzystania miejsca na ekranie przy jednoczesnym zachowaniu prostego interfejsu. Nowy panel sterowania w kreatorze Key2Print został przygotowany wedle najnowszych wzorców użyteczności użytkownika. Nowy design kreatora ułatwia pracę zarówno profesjonalnym grafikom jak i początkującym.

Key2Design

Wśród nowych funkcji wyróżnić warto:
Tła – mamy teraz możliwość szybkiego ustawienia powielanego zdjęcia w tle. Istnieje wybór ustawienia wymiarów dla wzorca będącego zdjęciem wybranym z galerii lub wgranym przez użytkownika, a także przypisania tła do poszczególnych szablonów.
Ramki – ustawienie oprawy do zdjęcia i fotokomórki umożliwiająca ustawienie koloru i grubości jednolitego obramowania wokół obiektu. W niektórych przypadkach ramka może być wewnątrz obiektu lub na zewnątrz.
Ustawienia wypełnienia i obramowania wszystkich ścieżek w obiektach wektorowych (kształty i cliparty). Powstała biblioteka kształtów, która będzie sukcesywnie uzupełniana o nowe kształty. Ustawienia przezroczystości obiektu – niektóre obiekty mogą mieć określony stopień krycia (od 0 do 100%). Dodatkowo można przypiąć do odpowiedniej strony wyrównany tekst dający możliwość edytowania zablokowanego tekstu bez straty dla layoutu. Aby wzbogacić funkcje tekstu stworzyliśmy ustawienia tła i konturu dla tekstu.

Key2Print Kreator

 


Key2Print | Ekspert ds. Public Relations

View Comments
 • Tomasz Isalski

  Niestety nadal nie ma opcji zapisania projektu do późniejszej edycji, np. po 2 miesiącach klient chce powtórzyć zamówienie, a projekt zrobiony przez niego wcześniej już jest dla niego niedostępny… Przydała by się opcja „zapisz jako”, tak by mógł zapisać na swoim dysku lub na serwerze do wykorzystania w przyszłości.

  i druga bolączka – nie da się precyzyjnie dopasowywać grafik bo skalowanie jest tylko proporcjonalne a czasem chciało by się naciągnąć JPGa by nie było białych marginesów.
  Co prawda rozwiązałem problem przez zmianę JPG na SVG, ale klient (kowalski) już temu nie podoła :(

  poza tym, interfejs bardzo wypasiony … czasem tylko strasznie spowalnia (przy dużych plikach)

  Pozdrawiam Tomek z http://multi-drukarnia.pl

  • Blog K2P

   Dziękujemy za komentarz i opinię. Nieustannie pracujemy nad rozwojem kreatora. W drugim przypadku takie naciąganie mogłoby pogorszyć jakość grafiki. Dlatego ten element skalowany jest proporcjonalnie. Weźmiemy Pańskie opinie pod uwagę przy projektowaniu nowych funkcjonalności kreatora.