Web to Print
Web to Print

Aktualizacje systemu – Styczeń 2016


W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby naszych Klientów w ostatnim miesiącu nasz system wzbogacił się o następujące funkcję.

Właściwości niewpływające na cenę

Jeżeli Twój produkt w różnych konfiguracjach kosztuje tyle samo, to różne jego warianty można wprowadzić za pomocą tej funkcjonalności.  Pozwala ona administratorowi dodać więcej produktów w szybszym czasie. Jest to funkcja szczególnie istotna dla firm sprzedających wiele jednakowych produktów w różnych konfiguracjach (np. kolorystyka). Za przykład niech posłuży gadżet – długopis – nie musimy wprowadzać wielu długopisów w różnych kolorach tylko wprowadzamy różne kolory długopisu we właściwościach niewpływających na cenę.

 

Nowa bramka płatności Sofort

sofort k2p

W naszym systemie dostępny jest nowy operator płatności – Sofort. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm w tej branży w Europie.  Sofort jest popularną bramką płatności w Niemczech, zatem jest to spore ułatwienie dla drukarni sprzedających na tamtym rynku. Bramki Sofort działają również w Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Polsce, na Węgrzech, we Włoszech, Hiszpanii, Francji, Czechach, Słowacji oraz Wielkiej Brytanii.

Żeby dodać nową metodę płatności do systemu należy zarejestrować się na stronie operatora: https://www.sofort.com/ i później wprowadzić dane autoryzacyjne do panelu sterowania firmy w systemie Key2Print.

sofort w k2p 2

Aby dodać nową bramkę płatności do systemu należy wejść do panelu zarządzającego Key2Print i kliknąć w zakładkę “Konfiguracja”. Następnie należy wybrać dział metody płatności.

Po wejściu na podstronę “Metody płatności” proszę kliknąć w przycisk “Dodaj metodę płatności”. Następnie należy dodać dane autoryzacyjne uzyskane od operatora płatności i to wszystko.

Wykorzystanie bramki płatności zapewni Twoim klientom wygodę w korzystaniu z systemu Key2Print oraz zapewni niemalże natychmiastowy przepływ gotówki.  Warto jest pamiętać o odpowiednim dobraniu bramek płatności w zależności od rynku, na którym działamy.

Zmiany optymalizacyjne

W systemie zostały także poczynione zmiany optymalizacyjne. Zmiany miały na celu przyśpieszenie działania wielu funkcji jak i zwiększenie stabilności systemu. Szybsze działanie poprawi wygodę korzystania zarówno dla administratora jak i klienta.

Zachęcamy do testowania systemu Key2Print i udoskonalania systemu razem z nami.

Zgadzasz się z nami? Masz pomysły na kolejne artykuły? Chciałbyś się czegoś dowiedzieć? Daj nam znać w komentarzach.

Interesuje Cię rozwiązanie Key2Print zadzwoń: +48 22 100 6995


Key2Print | Ekspert ds. budowania wizerunku w mediach nowoczesnych.

View Comments