Web to Print
Web to Print

Rewolucyjny system do dekoracji wnętrz od Key2Print


KEY2DECOR to rewolucyjny software do sprzedaży produktów dekoracyjnych online w oparciu o prosty, wygodny kreator grafiki. Idealny dla drukarni wyposażonych w plotery solventowe, latexowe, uv lub sublimację. Jest to rozwiązanie wykorzystujące najnowsze technologie, łączące świat dekoracji wnętrz ze sprzedażą przez Internet. Produkt oparty jest na systemie Key2Print.

ZAMÓW DEMO

Dzięki oprogramowaniu Key2Decor drukarnia może prowadzić sprzedaż pod własną marką, a zwykły użytkownik Internetu ma możliwość drukowania i profesjonalnego projektowania produktów do dekoracji wnętrz w najwyższej jakości, takich jak: fototapety, canvasy, pościel z nadrukiem, szkło i ceramika.

System Key2Decor jest zintegrowany z bankiem zdjęć Fotolia, co otwiera wiele nowych możliwości przed użytkownikami. Kreator pozwala na tworzenie dowolnych szablonów projektowanych produktów do dekoracji wnętrz i daje możliwość przygotowania niezliczonej liczby stron w tym szablonie. Z profesjonalnym softwarem użytkownik może korzystać z zaawansowanych opcji edycji zdjęć, co daje mu szeroki wachlarz możliwości. Pozwala na pracę na każdej platformie sprzętowej.

System Key2Decor

Funkcjonalności kreatora zostały zaprojektowane w oparciu o doświadczenia najlepszych graphic designerów w Europie. Jednocześnie obsługa systemu Key2Decor nie wymaga specjalistycznej wiedzy graficznej, czy informatycznej. Jest ona dostosowana do najwyższych standardów user experience, aby zapewnić wygodę i łatwość obsługi systemu przez każdego użytkownika.

Użytkownik systemu Ke2Decor może mieć wpływ na elementy dekoracyjne swojego domu, projektować własne wnętrze i dać upust kreatywności. Software daje mu niezliczoną liczbę możliwości kreowania przestrzeni użytkowej. Pozwala na profesjonalne wykonanie fotograficznych i graficznych elementów architektury wnętrz.

Konfiguracja produktu - Key2Decor

Tylko system Key2Decor pozwala drukarni na sprzedaż produktow online pod własną marką. Jest skonstruowany tak, aby inspirował użytkownika końcowego, jest kompleksowym narzędziem, w którym przechodzi on cały proces kreacji od inspiracji po produkcje. Jedynym ograniczeniem pozostaje tylko jego wyobraźnia.

Wypełnij pola podane poniżej aby otrzymać dostęp do demo.

  • Should be Empty:


CEO of Key2Print

View Comments