Web to Print
Web to Print

Czy znacie zabawne i kolorowe gadżety od FotoGift4U?


Główną misją firmy FotoGift4U jest wywołać uśmiech na Waszej twarzy. Ich kolorowe, wesołe gadżety: kubki, magnesy, poduszki dodają uroku w naszych domach. Szeroki wybór produktów może śmiało zawstydzić konkurencję. Działają na polskim rynku od wielu lat, a ich produkty można spotkać wszędzie – od morza po góry. FotoGift4U korzysta z systemu Key2Print.

Mamy dzisiaj okazję przeprowadzić krótki wywiad z Aleksandrą Dettlaff. Poprosiliśmy  Aleksandrę, która jest odpowiedzialna za działania firmy w sieci o odpowiedź na poniższe pytania.

1.Skąd pomysł, aby zająć się produkcją gadżetów? 

Przez 15 lat działaliśmy w sprzedaży detalicznej, a potem pojawił się pomysł; dlaczego nie spróbować stworzyć czegoś swojego? I tak się zaczęło. Wprowadziliśmy na rynek pierwsze swoje własne produkty, a potem kolejne i kolejne. I wprowadzimy jeszcze sporo!

2.Co uznajecie za Waszą przewagę konkurencyjną?  

Naszą główną przewagą konkurencyjną jest innowacyjny i intuicyjny system sprzedaży online. Dzięki niemu każdy może łatwo zamówić swój wymarzony fotogadżet. Nasz system posiada również funkcję kreatora, która umożliwia klientowi samodzielne zaprojektowanie grafiki drukowanej na produkcie. Dla tych którzy chcą zamówić produkt z gotową grafiką przygotowaliśmy szeroki wybór produktów z grafikami w różnym designie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolejnym ważnym aspektem naszej działalności jest otwarte i bezpośrednie podejście do klienta. Staramy się, aby każda osoba, która składa u nas zamówienie chciała do nas jeszcze wrócić. Żeby każdy klient czuł się wyjątkowy. Dodatkowo; niskie ceny, szeroki asortyment, szybkość dostawy, personalizowanie projektów i paczek.

3.Jaki produkt cieszy się największym zainteresowaniem?

Sprzedajemy swoje produkty w różnych miejscach i wszędzie największym zainteresowaniem cieszą się kubeczki. No bo kto nie chciałby napić się kawy w pięknym kubku ze swoim imieniem?

fotogift4

4.Jakie korzyści przyniosło Wam przeniesienie biznesu do sieci?

Jesteśmy w sieci dopiero od sierpnia, więc ciężko mówić o korzyściach finansowych. Na pewno mamy ogromną satysfakcję, że udało nam się w końcu ruszyć ze stroną. Optymistycznie patrzymy na to co przyniesie nam przyszłość.

5.Jakie rady możecie dać przedsiębiorcom, którzy chcą przenieść biznes do sieci?

Na pewno dużo cierpliwości. Głowy pełnej pomysłów (chociaż czasem z tym ciężko) i pozytywnego nastawienia. Jednak działamy w sieci dopiero od kilku miesięcy i ciągle sami uczymy się jak powinno to funkcjonować więc jeszcze nie mamy gotowych rad.

6.Jakie są Wasze plany na przyszłość, rozwój firmy?

Podbić świat. Wiadomo. Na razie działamy na terenie naszego kraju, ale mam nadzieję, że w przyszłości będzie to większy obszar. Każdego dnia wprowadzamy w firmie jakieś udoskonalenia, staramy się ciągle poszerzać asortyment. Ciągle idziemy na przód.

Sprawdźcie sami jak działa Fotogift4u, wejdzcie na fotogift4u.pl i zobaczcie ich gamę produktów. Zapraszamy też do odwiedzenia Facebooka firmy.
Chcesz mieć system Web to Print? Nie wiesz od czego zacząć?  Zadzwoń lub napisz!

Tel. +48 22 100 6995
Tel. +48 602677966

 


Key2Print | Ekspert ds. Public Relations

View Comments